Odontologinė įranga Stern Weber S380TRC

Odontologinė įrangaStern WeberSerija TRC Susisiekite

INFORMACIJA NAUJINAMA

Su odontologinės įangos  naujienomis galite susipažinti gamintojo puslayje Stern Weber S380TRC arba prekės BUKLETE

Naujovė - išskirtinis Stern Weber S380TRC paciento kėdės kėdės dizainas, ergonomika ir galimybės

S380TRC paciento kėdė – tai požiūris į gyvenimą! Technologinių naujovių ir tikslumo derinio dėka odontologinėje įrangoje Stern Weber S380 TRC sukurta išskirtinės klasės paciento kėdė. Išskirtinės klasės paciento kėdė – sinchronizuoti atlošo ir kojų atramos judesiai, bei ištraukiama kojų atrama – itin patogus ir ergonomiškas sprendimas.

Šios išskirtinės funkcijos sukuria unikalią paciento patirtį ir komfortą. Į Stern Weber S380 TRC odontologinės įrangos paciento kėdę pacientas atsisėdą kaip į įprasta kėdę, kas sąlygoja betarpišką gydytojo odontologo ir paciento komunikaciją aptariant paciento atvejį ir gydymo eigą. Naudojant sinchronizuotus kėdės judesius ir šoninį sėdynės pasukimą visos kėdės funkcijos įgauna išskirtinį komfortabilumą. Minėtų funkcijų ir ištraukiamos kojų atramos pagalba gydytojas odontologas pacientą lengvai pakelia/transformuoja į darbui patogią padėtį.

 Išskirtinės ir pažangiausios paciento kėdės savybės tobulai apjungia paciento komfortą ir gydytojo odontologo patogumą. Odontologinės įrangos S380TRC modelyje puikiai suderintas kompaktiškas dizainas, lengvesni pagrindiniai elementai ir išskirtinės ergonomiškos koncepcijos.

Stern Weber S380TRC paciento kėdė - asmeninio stiliaus pasirinkimas

 Pirmoje vietoje paciento komfortas!  Stern Weber S380TRC paciento kėdė pagaminta iš tvirtų medžiagų, kruopščiai patikrinta mechanika, paciento kėdės keliamoji galia iki 190 kg. Paciento kėdės forma gydytojui odontologui leidžia patogiai pasiekti pacientą, o kėdės  atlošas tinkamas tiek suaugusiems, tiek  vaikams bet kokio tipo gydymui.

 MEMORY FOAM užvalkalai - tai prie paciento anatomijos prisitaikanti paciento kėdė. Komplektuojama universali galvos atrama - galima pasukti dvejomis ašimis. Atlaxis galvos atrama – atrama prisitaikanti prie paciento anatomijos. Siekdami nustatyti tobulą padėtį, dėka pneumatinės spynos galvos atramą galime reguliuoti į visas puses itin paprastai ir patogiai.

 Galima rinktis tarp Standartinio ir Nordic paciento kėdės atlošo. Nordik atlošas - užtikrina ilgalaikį komfortą užsitęsusių gydymo sesijų metu ir yra skirtas padėti odontologams, kurie dirba „netiesioginio matymo“ režimu. 

Pasirinkimas iš 14 paciento kėdės spalvų. (žr. nuoraukas)

 Stern Weber S380TRC  - išmani odontologinė įranga

  Odontologinės įrangos gamintojas Stern Weber, siekdamas neatsilikti nuo naujausių technologijų, savo produktų asortimentui suteikė interneto ryšį. Ši išskirtinė naujovė suteikia galimybę naudotis pasirenkamomis skaitmeninėmis paslaugomis odontologinėje įrangoje, kurių dėka dantų gydymas tampa dar efektyvesnis ir našesnis.

 Prisijungus prie žiniatinklio naudojant Easy Check programą, galima  pasikliauti nuotolinio trikdžčių šalinimo ir techninės pagalbos tarnyba realiuoju laiku.

Skaitmeninis virtualus asistentas Di.V.A.  optimizuoja technologiškai pažangių dantų operacijų darbo eigą ir, naudodamasis prietaisų skydeliu, padeda odontologams stebėti, kaip jie naudojasi turimais instrumentais, analizuodami operacijos efektyvumą. Didesnėse odontologijos klinikose tai yra puikus įrankis valdant darbo krūvius ir planuojant įrangos techninę priežiūrą.

Daugiau apie išmani odontologinė įrangą

Odontologinės įrangos Stern Weber S380TRC modifikacijos: Continental ir International

 Galima rinktis Continental arba International odontologinės įrangos Stern Weber S380TRC modifikaciją. S380TRC Continental modifikacija – gydytojo odontologo stalelyje instrumentai tvirtinasi iš viršaus, S380TRC International – instrumentai tvirtinasi iš apačios.

Stern Weber S380TRC - išskirtinė ergonomika Paciento kėdės sukimąsi galima užbaigti naudojant funkciją leidžiančią Continental modulio gydytojo stalelį pozicionuoti asistento pusėje. Taigi darbo srautą palengvina įrangos judėjimo universalumas.

Odontologinės įrangos Stern Weber S380TRC International  modulyje dinaminiai instrumentai gali būti lengvai pozicionuojami  visose darbo zonose, kas užtikrina maksimalų praktiškumą ir ergonomiką.

Stern Weber S380 TRC Continental instrumentai

 S380 TRC Continental - instrumentai gydytojo stalelyje tvirtinami iš viršaus.  Lengvo ir kompaktiško gydytojo modulio dėka itin lengva pasiekti bet kurią padėtį. Pneumatinis stabdis leidžia lengvai reguliuoti odontologo modulio aukštį. Įjungiamas ir išjungiamas rankenoje įmontuoto jutiklio pagalba. Siekiant sumažinti trukdžius apšvietimui darbo zonoje, sumažintas instrumentų svirties aukštis. Lengvesnis kompaktiškos geometrijos odontologo modulis gali pasiekti bet kokią padėtį minimaliomis pastangomis. Dėka išlaikyto instrumentų ekskurso lengva naudoti nstrumentus, o instrumentų vamzdelių įstatymo svirtelių sistema ("rankos sugriebimo sistema") sumažina darbinio apšvietimo trukdžius.

 Dėka  integruotos SideFlex sistemos prietaisų stalelyje, prietaisų svirtys gali lengvai judėti šonu, judesiai subalansuoti, bei nevarginantys riešo.

 Įrenginio „rankų“ sistema sukurta siekiant sumažinti bendrą įrenginio dydį. Pagamintas iš lieto aliuminio, yra stabilus ir lengvas.

 Skaleris. Pagal poreikį įrenginyje komplektuojamas skaleris , kurį taip pat gali būti ir  su papildomu LED apšvietimu, rekomenduojamas visoms higienos procedūroms.

 Kairysis šoninis paketas. Pasirinktinė Stern Weber S380TRC Continental „Left Side Pack“ konfigūracija leidžia konsolę pastatyti kairėje prietaisų modulio pusėje su papildoma rankena, kad būtų galima patogiau valdyti.

 Šeštas instrumentas. Kaip šeštas instrumentas gali būti pridėta intraoralinė kamera arba polimerizavimo lempa.

 Pneumatinis paleidimas.  Pneumatiniai stabdžiai, kuriuos galima išjungti palietus jutiklį modulio rankenoje, leidžia greitai ir tiksliai sureguliuoti prietaisus.

Stern Weber S380 TRC International instrumentai

  Stern Weber S380 TRC International  gydytojo stalelio modifikacija  - šiuolaikiškas dizainas, kuriame ergonomiškai išdėstyti didelis ir patogus ekranas bei lengvi ir patogiai valdomai gydytojo instrumentai. Dėka kruopščiai suprojektuotų instrumentų laikiklių, visiems instrumentams suteikiama saugi atrama, o  jie  išdėstyti taip, kad būtų lengva suimti. Atnaujinta „rankos“ sistema leidžia odontologams modulį išdėstyti pagal jų specifinius poreikius.

 S380TRC International modelyje gydytojas odontologas turi galimybę pasirinkti šeštą instrumentą  - tai gali būti intraoralinė kamera arba polimerizavimo lempa.

 Gydytojo lentynėlė. Lengvai pozicionuojama  gydytojo lentynėlė patogiai juda horizontalia kryptimi.  

 Varikliu varomas spjaudyklės dubuo ir integruotas jutiklis. Spjaudyklės dubuo automatiškai pasisuka  kai pasirenkamas skalavimas arba pradinė padėtis, kas pagreitina darbo eigą ir padaro jį dar patogesniu. Integruotas chromuoto plieno puodelio laikiklis. Sistema palaiko automatinę puodelio pripildymo funkciją integruoto jutiklio dėka.

 Asistento modulis.  Asistento modulis komplektuojamas su jutikliniu ekranu, o dviguba „šarnyrinė“ ranka padeda prisitaikyti kiekvienoje klinikinėje situacijoje. Galima įsigyti su 3 arba 5 instrumentų laikikliais ir instrumentais.

 Išskirtinės odontologinės įrangos Stern Weber S380TRC valdymo ir kontrolės galimybės

Šiuolaikiškas ir išmanus  odontologinės įrangos Stern Weber S380TRC valdymas sukurtas siekiant patenkinti kiekvieną konkretų klinikinį poreikį. Naujasis įrangos valdymo skydelis su 7 colių jutikliniu ekranu ir galingu mikroprocesoriumi užtikrina maksimalų dinaminių prietaisų ir integruotų sistemų valdymą.

 Naujasis liečiamas 7 colių valdymo skydelis su daugialypiu ekranu

Naujalį 7 colių valdymo skydelį su daugialypiu ekranu galima vadinti pirmaujančiu  odontologijos  pramonės technologijų plėtroje. Valdymo skydelyje-ekrane vartotojui patogiai  pateikiama aiški ir išsami informacija. Valdymo skydelio pagalba lengva atnaujinti odontologinės įrangos funkcijas, pasirinkti reikiamus nustatymus bei valdyti gydymo procesą.  Dinamiškas ir maksimaliai pritaikytas prietaisų valdymas. Naujasis 7 colių valdymo skydelis sukurtas klinikinei aplinkai, yra atsparus smūgiams ir vandeniui, o akselerometro dėka jis gali būti lengvai pozicionuojmas  pagal jūsų poreikius.

 Full Touch funkcijos dėka paprastai ir intuityviai valdomi kiekvieno atskiro instrumento veikimo režimai ir visi reikiami duomenys gaunami realiuoju laiku. Turbiną, mikromotorą, skalerį, gydomąją šviesą ir fotoaparato nustatymus galima pritaikyti atsižvelgiant į konkrečius gydytojo odontologo poreikius. Pasirinkti parametrai išsaugomi individualiame gydytojo odontologo profilyje.

 Multi-touch ekranas.  Didelis 7 colių jutiklinis ekranas užtikrina itin gerą  matomumą bet kokiu kampu.

 USB jungtis. Integruotos daugialypės terpės dėka gydytojai odontologai gali naudoti USB prievadą diagnostiniams vaizdams įkelti  ar atsisiųsti.

 Išmanumas. Odontologinės įrangos  valdymo skydelio su daugialypiu ekranu valdymo  aplinka labai primena išmanaus telefono darbo aplinką – aiški ir intuityvi grafika, kokybiški vaizdai, patogus valdymo meniu, individualūs pasirinkimai.

 Kelių profilių valdymas.  Atsižvelgiant į klinikinius poreikius, gydytojas odontologas dirbantis su odontologine įranga Stern Weber S380TRC  visus įrangos veikimo parametrus  gali pritaikyti ir patogiai  išsaugoti tiesiai valdymo pulte. Vartotojai gali iškviesti savo individualius profilius, bet kuriuo momentu, tik vienu mygtuko paspaudimu.

Odontologinės įrangos valdymas kojiniu valdikliu

Galimi 3 tipų kojiniai valdikliai:

Daugiafunkcinis kojinis valdiklis (galima ir belaidė versija). Galimybė įjungti ir išjungti instrumentą,  reguliuoti instrumentų apsisukimo greitį ir galią, odontologinės kėdės ir atlošo pakėlimą bei nuleidimą, reguliuoti oro ir vandens sroves instrumentuose.

Valdomas spaudimu kojinis valdiklis (galima ir belaidė versija). Galimybė įjungti ir išjungti instrumentą,  reguliuoti instrumentų apsisukimo greitį ir galią, odontologinės kėdės ir atlošo pakėlimą bei nuleidimą, reguliuoti oro ir vandens sroves instrumentuose.

Galios kojinis valdiklis. Galimybė įjungti ir išjungti instrumentą, reguliuoti instrumentų apsisukimo greitį ir galią, paciento kėdės ir atlošo pakėlimą bei nuleidimą, reguliuoti oro ir vandens sroves instrumentuose, atkurti odontologinės kėdės padėtį ir aktyvinti paciento „skalavimo“ padėtį.

Inegruoti moduliai odontologinėje įrangoje Stern Weber S380TRC

 Integruota endodontinio gydymo sistema

Endodontija. Visi instrumentai ir elementai reikalingi endodontiniam gydymui -  bešepetėlinis mikromotoras, APEX lokatorius, duomenų bazes,  ENDO valdymo režimas, yra integruoti į Stern Weber S380TRC elektronikos ir valdymo programinę įrangą. Endodontinio gydymo metu ekrane pateikiami pagrindiniai duomenys darbą padaro lengvesnį, našesnį ir efektyvesnį.

Bešepetėlinis mikromotoras I-XS4.  I-XS4 mikromotoras turi reikiamą technologiją, užtikrinančią puikų našumą visų tipų gydymui. Mikromotoro charakteristikos atitinka konservatyvios odontologijos, protezavimo, endodontijos (taip pat reciproc rėžime) ir implantavimo reikalavimus  aukščiausiu kokybės lygiu.

ENDO duomenų bazė. Odontologams prieinama didelė iš anksto paruošta endodontinių kapų biblioteka. Endodontijos režimu, jei pasirinkta byla yra duomenų bazėje, programinė įranga automatiškai nustato sukimo momento / greičio santykį, reikiamus parametrus gydytojas odontologas gali nustatyti ir individualiai.

 APEX lokatorius – danties šaknies viršūnės ieškiklis. Naudojant GOLDSPEED EVO E4 kampinį antgalį, APEX lokatorius analizuoja specialių elektrinių signalų pokyčius ir taip padeda lengviau nustatyti šaknies viršūnės padėtį, taip pat išmatuoti kanalo ilgį. Apie šaknies kanalo viršūnės artėjimą įspėja dūzgesys. Pasiekus šaknies kanalo pabaigą mikromotoras automatiškai išjungiamas. APEX lokatoriaus matavimo vaizdas matomas įrangos valdymo skydelyje.

 Reciproc rėžimas. Reciproc rėžimas darbui su GOLDSPEED EVO E4 kampinį antgaliu.

Integruotas implantologinis modulis

Integruota implantologijos sistema. Stern Weber sukūrė  individualų sprendimą implantologams. Pasirinkus IMPLANT režimą, Full Touch valdymo skydelis tampa specialia chirurginių operacijų sąsaja. Tokiu būdu implantologijos skyrius aprūpinamas  viskuo, kas reikalinga implantologiniam  gydymui atlikti, o tai žymiai pagreitina darbo eigą.

Bešepetėlinis mikromotoras, valdymas kojų pedalu ir peristaltinis siurblys – viskas integruota įrangoje patogiam naudojimui  neužimant papildomai vietos darbo erdvėje atskirais prietaisais.

 GOLDSPEED EVO R20L chirurginis antgalis. Chirurginį antgalį GOLDSPEED EVO R20L, kurio perdavimo santykis chirurginiam naudojimui 20:1, galima autoklavuoti ir dezinfekuoti.

 Sąsaja. Sąsaja suteikia tą patį intuityvų naudojimą kaip ir įprasti atskirų įrenginių ekranai, turintys panašią grafiką ir funkcijas.

 Peristaltinis siurblys. Peristaltinis siurblys, valdomas per Full Touch valdymo skydelį, yra integruotas į odontologo modulį, todėl nereikia jokių papildomų modulių ar vežimėlių aplink paciento kėdę.

 i-XS4 mikromotoras. Bešepetėlinis mikromotoras  i-XS4   yra integruotas odontologinės įrangos elektronikos sistemoje, kuri taip pat valdo ir  peristaltinį siurblį. Programinė įranga leidžia saugiai ir tiksliai valdyti greitį bei sukimo momentą, ir gali  pasiekti 70 Ncm su GOLDSPEED EVO R20L chirurginiu antgaliu.

 Integruota rentgeno diagnostikos sistema

Rentgeno diagnostinės sistemos integravimas padidina diagnostinį potencialą ir sutrumpina gydymo laiką. Sistema pasižymi pažangiomis technologijomis, įskaitant rentgeno įrenginį su skaitmeniniu belaidžiu rankiniu valdikliu, LED monitorių su pasirinktine jutiklinio ekrano funkcija ir naujausios kartos skaitmeninį jutiklį. Rentgeno nuotrauką galima parodyti per kelias sekundes tiek 22 colių monitoriuje, tiek 7 colių ekrane, esančiame Full Touch valdymo skydelyje.

 Rentgenas RX DC - HyperSphere. Rentgenas RX-DC ir delninis jo  valdymo blokas yra integruoti į įrenginį, todėl neužima papildomos vietos. Integruota  30 cm kolimacija kartu su 0,4 mm židinio nuotoliu užtikrina aukštos kokybės vaizdo ryškumą. Palietus jautrias lietimui zonas, atrakinama vamzdžio galvutė, kuri gali laisvai suktis ant sferinės jungties.

 Viziografas Zen-X (rentgeno jutiklis). Viziografas ZEN-X jungiamas odontologo modulyje. Jo pagalba galima užfiksuoti didelės raiškos vaizdus su minimalia radiacijos doze. Jutiklį galima sterilizuoti, jis gali būti dviejų skirtingų dydžių, turi IP67 sertifikatą bei yra apsaugotas nuo vandens ir dulkių įsiskverbimo.

 Intraoralinė kamera C-U2. C-U2 intraoralinė kamera odontologo kameros sistema su itin lengva ergonomiška rankena specialiai skirta lengvam ir patogiam naudojimui apžiūrint burnos ertmę. Dėl automatinės ekspozicijos ir fiksuoto fokusavimo funkcijų ją paprasta naudoti. Ši sistema sukurta siekiant suteikti galimybę odontologui efektyviau parodyti ir paaiškinti pacientams visas burnos ertmės ligas ir suplanuoto gydymo priežastis. Intraoralinė kamera C-U2 leidžia daryti aukštos raiškos (1280 x 720) planuojamos gydyti srities tiesioginio vaizdo nuotraukas pirštu palietus jutiklinę mašininio instrumento dalį. Siųskite HD vaizdus tiesiai į Full Touch valdymo skydelį arba integruotą monitorių. Pagreitina diagnostiką ir sukuria medžiagą gydymui dokumentuoti ir klinikinėms ataskaitoms užpildyti. Itin naudingas priedas! Makro dangtelis, kuris vaizdą gali padidinti iki 100 kartų itin didele raiška.

Naujausios kartos apšvietimas visiems klinikiniams atvejams

Naujausios kartos apšvietimo lempa Venus LED MCT. Tai didelis žingsnis  į priekį kuriant klinikinį apšvietimą. Stern Weber S380TRC odontologinėje įrangoje komplektuojamos apšvietimo lempos Venus LED MCT spalvų perteikimo indeksas (CRI) yra didesnis nei 95, kas užtikrina aukštą spalvų tikslumą. Reguliuojamas šviesos intensyvumas iki 50 000 liuksų.  Platus prožektorius ir puikus lauko gylis turi įtakos lempos ilgaamžiškumui (kaip dažnai reikia keisti lempą). Galimybė greitai suaktyvinti, „kompozito“ režimą siekiant išvengti priešlaikinės kompozicinės polimerizacijos.

Higienos sitemos odontologinėje įrangoje Stern Weber S380TRC

Higienos sistemos Naudojant Full Touch valdymo skydelį ir patogią vartotojo sąsają paprasta atlikti kasdienę odontologinės įrangos ir vandens sistemų dezinfekciją, kas yra labai sarbu odontologinės įrangos ilgaamžiškumui palaikyti ir techninių gedimų išvengti.

A.C.V.S.- automatinė dezinfekcijos sistema, atliekanti siurbimo sistemos plovimo ciklus tarp vieno ir kito paciento. Praktiška ir greita.

 I.W.F.C. higienos sistema - įjungus valdymo pultą, prietaisas užtikrina, kad vamzdžiai bus švarūs, kai įranga kurį laiką neveiks.

 W.H.E.  - nepertraukiama dezinfekavimo sistemaPeroxy Ag +“ (H2O2) ir oro tarpų atskyrimo įrenginys tarp pagrindinio vandens ir dantų įrenginių grandinių. Veikia prieš visus vandenyje esančius teršalus

 SANASPRAY -  talpa su distiliuotu vandeniu kaip alternatyva pagrindiniam vandeniui.

 Nuimamos prietaisų svirtys.  Svirtys yra sumontuotos su pasukama jungtimi, kuri taip pat leidžia judėti iš šono, todėl svirtys yra nuimamos, kad būtų galima kruopščiai išvalyti kiekvieną elementą. 

 Nuimama rankena.  Naujo odontologo modulio rankeną galima lengvai nuimti, kad būtų galima ją kruopščiai dezinfekuoti.

Odontologinė įranga Stern Weber S380TRC - pasirinkite komplektaciją pagal savo poreikius

  • bazinė  komplektacija; *  galima komplektuoti įrangoje; -  nekomplektuojama šiame modelyje.

 


Suteikiama garantija  iki 5 metų.

Daugiau informacijos

Gamintojas Stern Weber, Cefla.

Oficialus gamintojo atstovas Lietuvoje UAB "Inoveca Medtechna".