Odontologinė įranga Stern Weber S320TR

Odontologinė įrangaStern WeberSerija TR Susisiekite

INFORMACIJA NAUJINAMA

Su odontologinės įangos  naujienomis galite susipažinti gamintojo puslayje Stern Weber S320TRC arba prekės  BUKLETE

 

Stern Weber S320TRC - pažangi odontologinė įranga

Inovacijos, įkvepianti ergonomika ir maksimalus potencialas. Naujojoje odontologinėje  įrangoje Stern Weber S320TRC komplektuojamas valdymo skydelis su galingu 7 colių daugiafunkciniu ekranu. Dėka šio daugiafunkcinio ekrano itin patogu valdyti prietaisus ir integruotas sistemas.

 Ergonomiška, šiuolaikinio dizaino paciento kėdė  dėka sinchronizuotų judesių ir "slydimo"  funkcijos užtikrina maksimalų paciento komfortą. Odontologinė įranga Stern Weber S320TRC maksimaliai pritaikyta tiems, kurie be tradicinio dantų gydymo taip pat atlieka endodontinį gydymą, bei implantuoja. 

Stern Weber S320TRC  - išmani odontologinė įranga

Odontologinės įrangos gamintojas Stern Weber, siekdamas neatsilikti nuo naujausių technologijų, savo produktų asortimentui suteikė interneto ryšį. Ši išskirtinė naujovė suteikia galimybę naudotis pasirenkamomis skaitmeninėmis paslaugomis odontologinėje įrangoje, kurių dėka dantų gydymas tampa dar efektyvesnis ir našesnis.

 Prisijungus prie žiniatinklio naudojant Easy Check programą, galima  pasikliauti nuotolinio trikdžčių šalinimo ir techninės pagalbos tarnyba realiuoju laiku.

Skaitmeninis virtualus asistentas Di.V.A. optimizuoja technologiškai pažangių dantų operacijų darbo eigą ir, naudodamasis prietaisų skydeliu, padeda odontologams stebėti, kaip jie naudojasi turimais instrumentais, analizuodami operacijos efektyvumą. Didesnėse odontologijos klinikose tai yra puikus įrankis valdant darbo krūvius ir planuojant įrangos techninę priežiūrą.

Daugiau apie išmani odontologinė įrangą

Odontologinės įrangos Stern Weber S320TRC valdymas

Valdymo skydelis. Naujasis 7 colių valdymo skydelis su daugialypiu/daugiafunkciniu liečiamu ekranu -  didelis odontologinės įrangos techologinis pranašumas. Tai - daugialypis ekranas, USB jungtis ir sąsaja su  išmaniuoju telefonu.

Kojinis valdiklis. Galimi 3 tipų kojiniai valdikliai:

Daugiafunkcinis kojinis valdiklis (galima ir belaidė versija). Galimybė įjungti ir išjungti instrumentą,  reguliuoti instrumentų apsisukimo greitį ir galią, odontologinės kėdės ir atlošo pakėlimą bei nuleidimą, reguliuoti oro ir vandens sroves instrumentuose.

Valdomas spaudimu kojinis valdiklis (galima ir belaidė versija). Galimybė įjungti ir išjungti instrumentą,  reguliuoti instrumentų apsisukimo greitį ir galią, odontologinės kėdės ir atlošo pakėlimą bei nuleidimą, reguliuoti oro ir vandens sroves instrumentuose.

Galios kojinis valdiklis. Galimybė įjungti ir išjungti instrumentą, reguliuoti instrumentų apsisukimo greitį ir galią, paciento kėdės ir atlošo pakėlimą bei nuleidimą, reguliuoti oro ir vandens sroves instrumentuose, atkurti odontologinės kėdės padėtį ir aktyvinti paciento „skalavimo“ padėtį.

Integruoti moduliai: implantologija, endodontija ir rentgeno diagnostikos sistema

Integruota implantologijos sistema. Pasirinkus IMPLANT režimą, Full Touch valdymo skydelyje įjungiama chirurgijai skirta sąsaja. Implantuojančiam gydytojui odontologui suteikiama viskas, kas reikalinga gydymui, tokiu būdu pagreitinant gydymo procesą. Gydytojas taip pat gali naudotis mikromotoru, kojiniu įrangos valdymu bei įrangoje įmontuotu peristaltiniu siurbliu. Visi reikiami prietaisai integruojami odontologinėje įrangoje, kas itin sutaupo vietą odontologijos kabinete ir palengvina darbą.

Integruota endodontijos sistema. Kompletuojami ir integruojami visi elementai, reikalingi endodontiniam gydymui: bešepetėlinis mikromotoras, Apex lokatorius,  ENDO  režimo funkcija. Endodontinio gydymo metu ekrane pateikiami pagrindiniai duomenys spcialia ir vartotojui patogia forma.

Integruota platforma Stern Weber S320TR odontologinėje įrangoje. Rentgeno diagnostikos sistema vienoje vietoje! Integruota rentgeno diagnostikos sistema padidina diagnostikos galimybes ir sutrumpina gydymo laiką. Pažangiomis technologijomis paremtą sistemą  sudaro rentgeno aparatas su skaitmeniniu belaidžiu rankiniu valdikliu, LED monitorius su pasirenkama jutiklinio ekrano funkcija ir naujausios kartos skaitmeninis jutiklis. Rentgeno vaizdus per kelias sekundes galima parodyti 22 colių monitoriuje, o odontologai gali lengvai dalintis informacija su pacientais.

Darbinis apšvietimas

Naujausios kartos apšvietimo lempa - Venus LED MCT. Tai didelis žingsnis  į priekį kuriant klinikinį apšvietimą. Stern Weber S320TR odontologinėje įrangoje komplektuojamos apšvietimo lempos Venus LED MCT spalvų perteikimo indeksas (CRI) yra didesnis nei 95, kas užtikrina aukštą spalvų tikslumą. Reguliuojamas šviesos intensyvumas iki 50 000 liuksų.  Platus prožektorius ir puikus lauko gylis turi įtakos lempos ilgaamžiškumui (kaip dažnai reikia keisti lempą). Galimybė greitai suaktyvinti „kompozito“ režimą siekiant išvengti priešlaikinės kompozicinės polimerizacijos.

Stern Weber S320TR paciento kėdė - ergonomiškas pasirinkimas

Stern Weber S320TR Continental ergonomika. Odontologinė įranga Stern Weber S320TR Continental -  gydytojo modulio instrumentai tvirtininami iš gydytojo staliuko viršaus. Stern Weber S320TR odotologinė įranga buvo kuriama siekiant gydytojui odontologui pasiūlyti ypač lanksčią sistemą darbui.  Continental odontologo modulis - lengvas ir kompaktiškas. Prietaisus lengva naudoti dėka išlaikyto instrumentų ekskurso, o instrumentų vamzdelių įtstatymo svirtelių sistema ("rankos sugriebimo sistema") sumažina darbinio apšvietimo trukdžius.

Stern Weber S320TR International ergonomika.Odontologinė įranga Stern Weber S320TR International - gydytojo modulio instrumentai tvirtinami iš gydytojo staliuko apačios. Stern Weber S320TR gydytojo odontologo modulis sukurtas siekiant optimizuoti darbo procesus ir produktyvumą. Dėka platesnės "rankos sistemos" gydytojo stalelio alkūnėje, odontologo modulis gali pasiekti visas įprastas darbo zonas aplink pacientą.  Instrumentų laiklyje įmontuotos saugios instrumentų atramos, o instrumentai išdėstyti taip, kad juos būtų lengva sugriebti/paimti.

Stern Weber S320TR paciento kėdė. Pirmoje vietoje paciento komfortas! Stern Weber S320TR paciento kėdė pagaminta iš tvirtų medžiagų, kruopščiai patikrinta mechanika, paciento kėdės keliamoji galia  -  190 kg. Paciento kėdės forma, leidžianti gydytojui odontologui patogiai pasiekti pacientą, atlošas tinkamas tiek suaugusiems, tiek  vaikams bet kokio tipo gydymui. MEMORY FOAM užvalkalai - tai prie paciento anatomijos prisitaikanti kėdė. Universali galvos atrama - galima pasukti dviejomis ašimis.   Atlaxis galvos atrama - prisitaikanti prie paciento anatomijos. Siekdami nustatyti tobulą padėtį, dėka pniaumatinės spynos galvos, atramą galime reguliuoti į visas puses itin paprastai ir patogiai. Nordik atlošas - užtikrina ilgalaikį komfortą užsitęsusių gydymo sesijų metu ir yra skirtas padėti odontologams, kurie dirba „netiesioginio matymo“ režimu.  Pasirinkimas iš 14 paciento kėdės spalvų. (Žr. nuotraukas)

Higienos sitemos odontologinėje įrangoje Stern Weber S320TR

Higienos sistemos Naudojant Full Touch valdymo skydelį ir patogią vartotojo sąsają paprasta atlikti kasdienę odontologinės įrangos ir vandens sistemų dezinfekciją, kas yra labai svarbu odontologinės įrangos ilgaamžiškumui palaikyti ir techninių gedimų išvengti.

A.C.V.S.- automatinė dezinfekcijos sistema, atliekanti siurbimo sistemos plovimo ciklus tarp vieno ir kito paciento. Praktiška ir greita.

 I.W.F.C. higienos sistema - įjungus valdymo pultą, prietaisas užtikrina, kad vamzdžiai bus švarūs, kai įranga kurį laiką neveiks.

 W.H.E.  - nepertraukiama dezinfekavimo sistemaPeroxy Ag +“ (H2O2) ir oro tarpų atskyrimo įrenginys tarp pagrindinio vandens ir dantų įrenginių grandinių. Veikia prieš visus vandenyje esančius teršalus

 SANASPRAY -  talpa su distiliuotu vandeniu kaip alternatyva pagrindiniam vandeniui.

 Nuimamos prietaisų svirtys.  Svirtys yra sumontuotos su pasukama jungtimi, kuri taip pat leidžia judėti iš šono, todėl svirtys yra nuimamos, kad būtų galima kruopščiai išvalyti kiekvieną elementą. 

 Nuimama rankena.  Odontologo modulio rankeną galima lengvai nuimti, kad būtų galima ją kruopščiai dezinfekuoti.

Odontologinė įranga Stern Weber S320TRC - pasirinkite komplektaciją pagal savo poreikius

  • bazinė  komplektacija; *  galima komplektuoti įrangoje; -  nekomplektuojama šiame modelyje.


Suteikiama garantija  iki 5 metų.

Daugiau informacijos

Gamintojas Stern Weber, Cefla.

Oficialus gamintojo atstovas Lietuvoje UAB "Inoveca Medtechna".