TETHYS

SterilizacijaDezinfekcija Susisiekite

TETHYS –  instrumentų plovimo  ir  dezinfekavimo aparatas

Norite sutaupyti laiko dirbdami sterilizacinėje? – Įsigykite instrumentų plovimo-dezinfekavimo aparatą TETHYS! Šios visiškai automatinės plovimo-dezinfekavimo mašinos  užtikrina puikų instrumentų plovimą ir dezinfekciją.

Kaip veikia plovimo-dezinfekavimo aparatas TETHYS?

Instrumentų plovimo-dezinfekavimo aparato TETHYS dėka instrumentų mirkymą, plovimą, dezinfekciją ir plovimą atliksite vienu žingsniu! Panaudotus instrumentus sudėkite į  TETHYS vidų ir parinkite tinkamą dezinfekcijos ciklą. Ciklui pasibaigus instrumentus sterilizuoite įprastu būdu.

TETHYS pagalba sutaupote net 50 min instrumentų dezinfekcijos ir sterilizavimo procese!

Galima rinktis  45 cm („Tethys T45“) ir 60 cm („Tethys D60 / T60“)  TETHYS versijas.

TETHYS efektyvumas

Didelės talpos skalbimo kamera, nedidelis garų kondensatorius, platus skalbimo programų asortimentas, patogus valdymo skydelio ekranas ir vaizdiniai bei akustiniai ciklo pabaigos įspėjimai - tai padeda užtikrinti lengvą valdymą ir aukščiausios kokybės plovimo-dezinfekavimo aparato TETHYS veikimą.

TETHYS patikimumas

 TETHYS skalbimo kamera ir durelės pagamintos iš nerūdijančio plieno AISI 316L. Aparate įmontuotas ploviklio dozės srauto matuoklis, lygio jutikliai ir laikmačiai, „minkšto paleidimo“ funkcija, siekiant išvengti terminio smūgio kameroje, ir daugybė nešvarumų filtrų.

Plovimo-dezinfekavimo aparato TETHYS technologija

TETHYS  plovimo-dezinfekavimo aparatuose idiegta pažangi operacinė sistema, o tai reiškia, kad vandens temperatūrą galima nuolat tikrinti ir laikytis reikiamų verčių. Tai garantuoja proceso efektyvumą ir puikų rezultatą.

TETHYS saugumas

Naujausia  aparato TETHYS serija buvo sukurta laikantis EN 15883 standarto. Tai reiškia, kad TETHYS atitinka naujausius instrumentų plovimo ir dezinfekavimo reikalavimus, bei  užtikrina plovimo ciklus, kuriuos galima kontroliuoti, patikrinti ir pakartoti.

TETHYS atsekamumas

Siekiant užtikrinti procesų atsekamumą, plovimo-dezinfekavimo apratas  TETHYS gali sąveikauti su spausdintuvu (pasirinktinai) ar kompiuteriu. Tokiu būdu pateikiam išsami visų su skalbimo ciklu susijusių parametrų ataskaita.

TETHYS vertė

Instrumentų plovimo ir dezinfekcijos proceso automatizavimas, sumažinta užteršimo rizika,  plovimo-dezinfekavimo apratas  TETHYS padeda taupyti laiką ir optimizuoja klinikos išlaidas.


Daugiau informacijos

Gamintojas Stern Weber, Cefla.

Oficialus gamintojo atstovas Lietuvoje UAB "Inoveca Medtechna".

Turite klausimų? - Susisiekime!