Sterilizatorius SW-17 SW-22 SW-28

SterilizacijaAutoklavai Susisiekite

Sterilizatorius Stern Weber SW

Sterilizatorius SW : trys skirtingi tūriai

Atsižvelgiant į konkrečios odontologijos klinikos poreikius, galima rinkis vieną iš 3 sterilizatoriaus  SW  skirtingų talpų versijų - 17 , 22 arba 28 litrų . Skirtingų talpų SW  sterilizatorių išoriniai matmenys yra vienodi. Sterilizatoriaus 17 ir 22 litrų modeliuose komplektuojami  penki vidiniai dėklai, o 28 litrų modelyje - šeši.

Vandens priežiūra

Viršutinės sterilizatoriaus dalies durelės sumontuotos taip, kad būtų patogu pasiekti vandens talpyklas, jas užpildyti demineralizuotu vandeniu ir išvalyti. Talpykloje esantis jutiklis tikrina vandens kokybę, taip užtikrindams  ilgalaikį sterilizatoriaus  darbą.

 Atidėtas ciklo paleidimas

Dėl atidėto paleidimo galimybės galima atidėti sterilizatoriaus ciklų paleidimą, taip optimizuojant jo naudojimą.

Priminimas atlikti testą

Nustačius šią funkciją,  sterilizatorius SW ekrane informuos vartotoją apie vakuuminio testo „Helix“  ir  „Bowie & Dick“ testo atlikimą.

LCD ekranas

Patogus skystųjų kristalų LCD  ekranas su klaviatūra. Dėka ekrane pateikimų  reikalingų duomenų darbai atliekami greitai ir lengvai. Vadovaujantis pateikta instrukcija lengvai sukonfigūruosite sterilizatorių pagal savo poreikius.

Vartotojo ID

Sterilizatoriaus vartotojas identifikuojamas pagal vartotojo ID. Suvedus saugos kodą (PIN kodą), vartotojas  gali sekti sterilizatoriaus naudojimo istoriją, tuo pačiu užtikrinant proceso valdymą.

Nuotolinė techninė pagalba su „Easy Check“

Visuose SW  asortimento sterilizatoriuose yra  integruota  „Wi-Fi“ ir „Ethernet“ prieiga. Prisijungus prie interneto, bei įgalinus „Easy Check“programą galima gauti nuotolinę techninę pagalbą.

„DataSter“ programinė įranga

Ši programinė įranga ciklo ataskaitas suformuoja PDF formatu ir automatiškai siunčia į jūsų pasirinktą tinklo ar kompiuterio aplanką.

Atsekamumo programinė įranga

„MyTrace“ yra programinė įranga, kurios dėka galima priskirti sterilizuotų instrumentų rinkinį konkrečiam pacientui.

USB jungtis

 Ciklo ataskaitos taip pat  automatiškai išsaugomos vidinėje sterilizatoriaus atmintyje. Šias ataskaitas galima lengvai perkelti į USB laikmeną ir PDF failus peržiūrėti bet kuriame įrenginyje.

Spausdintuvas

Prie sterilizatoriaus SW kaip papildomą priedą,  galima įsigyti ir prijungti išorinį spausdintuvą ataskaitoms ir brūkšninio kodo etiketėms spausdinti.


Daugiau informacijos

Gamintojas Stern Weber, Cefla.

Oficialus gamintojo atstovas Lietuvoje UAB "Inoveca Medtechna".

Turite klausimų? - Susisiekime!